Kartell Flagstores w Warszawie to nie tylko zwykłe salony- profesjonalność, wysokiej jakości asortyment i szeroki wybór dostępnych produktów to właśnie charakteryzuje nasze salony w stolicy. Dzięki marce nauczyliśmy się dostrzegać piękno w innowacyjnym materiale i technologii, dlatego tak bardzo cenimy włoskie meble produkowane przez Kartella. Naszymi bestsellerami, których pozycja na szczycie listy najpopularniejszych przedmiotów wcale nie słabnie, są krzesła z rodziny Ghost. Model Louis od dawna zachwyca miłośników designu na całym świecie- także mieszkańców stolicy, którzy chętnie wybierają to krzesło do swoich prywatnych mieszkań. Nic dziwnego, ponieważ zaprojektowane przez Philippe Starcka przedmioty, bardzo szybko stają się sławne. Ten geniusz kreacyjny był pomysłodawcą nie tylko mebli z rodziny Ghost, ale także krzeseł Masters oraz Madame. Dużą popularność zyskał także dział Kartell Lights, który zachwyca nas pięknymi, nieoczywistymi lampami. W naszych warszawskich salonach najczęściej wybierane są przedmioty klasyczne, które zyskały odświeżony, nowoczesny wygląd dzięki tworzywom sztucznym i technologii wykorzystanej do ich powstania. Obok z pozoru tradycyjnych lamp, drugim najchętniej wybieranym jest awangardowe w kształcie oświetlenie.

Ostatnio najgłośniejszym produktem marki jest niezaprzeczalnie komoda Cmopnibili, którą zaprojektowała Anna Castelli Ferrieri. Surowy, prosty charakter i industrialny wygląd sprawiają, że skradła już serce wielu osobom. Zaprojektowana została w taki sposób, aby zaspokoić wymagania praktyczne i estetyczne. Produkowane od prawie czterdziestu lat komody Componibili uzyskały wiele nagród za innowacyjność projektu.

Philippe Starck oraz Anna Castelli Ferrieri to niejedyne gwiazdy światowego formatu branży meblarskiej, które stworzyły dla Kartella zjawiskowe projekty. Firma zaprosiła do współpracy takich designerów jak Patricia Urquiola, Piero Lissoni, Tokujin Yoshioka oraz Ferruccio Laviani, który zajmuje się jednym z najważniejszych działów w firmie- Kartell Lights. Produkty marki sygnowane znanymi nazwiskami świata designu szybko zyskały popularność, jednak klienci pokochali je nie za projektanta, który stoi za pomysłem, ale za wysoką jakość, trwałość i oryginalny wygląd, co oferują meble włoskie.

Plastikowe meble nigdy nie budziły sympatii wśród pasjonatów designu. Nieciekawą opinię miały wszystkie tworzywa sztuczne, jednak to się zaczęło zmieniać dzięki naszej marce. Kartell odczarowuje złą sławę tworzyw sztucznych- nie budzą już obaw przed słabą jakością czy wątpliwym designem. Firma i jej projektanci pokazują innowacyjność materiałów, zachwycają sposobem wykonania produktów oraz udowadniają, że plastik może być trwały i piękny. Nowoczesne meble Kartella łączą w sobie dwa odmienne światy- tradycję ze współczesnością. W konsekwencji powstają przedmioty ponadczasowe, które będą służyły przez lata, bez względu na panującą modę w danym sezonie. A dzięki wykorzystaniu klasycznych form, które są zamknięte w nowoczesnym materiale, nasze salony oferują stylowe meble do salonu, kuchni, sypialni, ale także pomieszczeń biurowych oraz zewnętrznej przestrzeni prywatnej (jak tarasy i ogrody) czy też publicznej.

Plastikowe meble nie wytrzymałyby wszystkich szkodliwych czynników, natomiast meble Kartella sprawdzą się w każdych warunkach i dopasują się do każdej aranżacji. Filozofia marki i podejście do projektowania jest odbiciem ducha naszych czasów- nowoczesnego, kreatywnego, poszukującego inspiracji w przeszłości, ale też podążającego ku przyszłości. Idee, którymi kieruje się firma, sprawiają, że jej produkty dopasowują się do naszych oczekiwań i potrzeb.

Kartell ma do zaoferowania znaczenie więcej niż meble i oświetlenie. W naszych salonach znaleźć można mnóstwo rozmaitych dodatków wykonanych z tworzyw sztucznych. Najchętniej wybierane są misy Moon oraz tace Dune, wykonane z tworzywa PMMA. Mario Bellini, twórca tych dodatków, uzyskał ciekawe efekty przy użyciu tworzyw sztucznych. Oprócz większych dodatków, chętnie sięga się również po małe, ale efektowne drobiazgi, takie jak wieszaki Jellies, Hanger oraz Gancio. Kolorowe lub transparentne przyciągają uwagę swoją zabawną formą.

Nasze warszawskie salony oferują szeroką gamę produktów marki, dostępną w różnych wariantach kolorystycznych. Gwarantujemy najwyższą jakość i światowy design.

Kartell Flagstore Krucza 17

ul. Krucza 17
00-525 Warszawa

tel. 668 134 410
tel/fax. 22 621 78 74
e-mail: warszawa@kartellflag.com

godziny otwarcia:
pn.-pt. 11:00 – 19:00
sb. 11:00 – 15:00